Ciekawe towary , inspirujące promocje , bardzo szybka reakcja w momencie reklamacji ... Świetny kontakt ze sklepem , zarówno mailowy jak i telefoniczny...

Sklep jak najbardziej polecam. Szybka realizacja, zero problemów i miły kontakt. W dodatku towar przyszedł odpowiednio zabezpieczony i podczas podróż nic się z nim nie stał

Sklep jak najbardziej polecam. Szybka realizacja, zero problemów i miły kontakt. W dodatku towar przyszedł odpowiednio zabezpieczony i podczas podróż nic się z nim nie stał

Towar przesłany bardzo szybko, zapakowany bardzo starannie. Wszystko bez zarzutu.

Transakcja przebiegła z zadowoleniem dla obu stron. Zdecydowany i rzetelny kontrahent.

Transakcja wzorowa, miły kontakt. Z przyjemnością POLECAMY!!!

Wszystko, sprawnie i rzetelnie.

Polecam Oto wzór świetnego klienta, którego po transakcji się mile pamięta :-) Będzie szczytem naszej radości, gdy kupi coś jeszcze od nas w przyszłości !!! :-))) Dziękujemy i zapraszamy ponownie" (TO DLA WAS KOMENTARZ ABY WYSTAWIAĆ NA ALLEGRO )

Jest nam miło wystawić POZYTYWNY komentarz! Bardzo dobry kontakt. Wiarygodny kontrahent, którego polecamy wszystkim. SUPER TRANSAKCJA ! Dziękujemy .

Transakcja przebiegła pomyślnie. Gorąco POLECAM ;)

Transakcja na najwyższym poziomie. GORĄCO POLECAMY tego Allegrowicza i bardzo dziękujemy za udaną transakcję. Serdecznie zapraszamy w przyszłości!

Z przyjemnością wystawiam Wielki POZYTYW !!!! Szybka wpłata i bezproblemowe zakończenie transakcji. Dziękuję za udaną współpracę, serdecznie pozdrawiam .

Dziękujemy za błyskawiczną transakcję i okazane zaufanie. Mam nadzieję, że wylicytowany przedmiot będzie Pani/Panu długo służył. Licząc, że spotkamy się podczas kolejnej aukcji POLECAM serdecznie Panią/Pana jako solidnego kontrahenta.

Doskonały kontakt, szybkie sfinalizowanie transakcji,to wszystkie cechy, jakie powinien posiadać idealny Allegrowicz. WIELKI POZYTYW! POLECAM WSZYSTKIM!!

Allegrowicza cechuje rzetelność, jest godny zaufania i ma profesjonalne podejście do zawierania transakcji . Pozdrawiamy i ZAPRASZAMY PONOWNIE!

Allegrowicz godny polecenia! Wspaniała transakcja: szybko, miło i bezproblemowo!

Szybko i sprawnie - tak jak powinno być. Zdecydowanie polecam!

 

DZIAŁAMY NA ALLEGRO NA DWÓCH KONTACH:
mieszko64
mieszko_tarnow

100% POZYTYWNYCH KOMENTARZY ŚWIADCZY O RZETELNOŚCI NASZEJ FIRMY, SZYBKIEJ WYSYŁCE ORAZ MIŁEJ OBSŁUDZE.

Zobacz wszystkie nasze komentarze na allegro:
konto mieszko64
konto mieszko_tarnow